Dług na sprzedaż

Ochrona danych osobowych

Często mówi się o ochronie danych osobowych w sieci. Temat handlu wierzytelnościami jest na tym polu bardzo wrażliwy z uwagi na możliwość bezpodstawnego szykanowania czyjegoś nazwiska lub firmy (np przez nieuczciwą konkurencję). Aby zapobiec tego typu działaniom na naszej stronie wprowadziliśmy kilka zabezpieczeń.

Przede wszystkim dane kontaktowe powinny być wpisywane w odpowiednie pola. Dzięki temu w ogłoszeniu wyraźnie jest zaznaczone kto komu jest winien pieniądze (lub inne dobra materialne).

Dostęp do podglądu tych pól dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników, dlatego wyszukiwarki internetowe nie skojarzą Twojej firmy (jak również firmy dłużnika) ze stroną związaną z egzekwowaniem zadłużenia.

Każde nowo dodane ogłoszenie jest przeglądane przez zespół administratorów strony i nieodpowiednie wpisy są dezaktywowane, usuwane, nieznacznie poprawiane lub odsyłane do poprawy przez właściciela.

Ekipa dlugnasprzedaz.pl dołoży wszelkich starań, by informacje na stronie były czytelne, pozbawione nieaktualnych bądź nieprawidłowych wpisów.